hello world!

Содержание

Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни. Тестувати серверну частину також потрібно. Міжнародна аутсорсингова IT-компанія Andersen знаходиться у пошуку Delivery Manager.

Це вміння домовитися з командою, з менеджментом, нерідко з замовником. І не важливо, світчер ви чи просто молодий фахівець, який шукає свій шлях до душі. Так вийшло, що, ще проходячи переддипломну практику, я мав можливість попрацювати і програмістом, і сисадміном. Наступні кілька місць роботи мене розривали між цими двома напрямками.

TechOps Lead навички

Починайте хоч з чогось, хоча б з 5-ти хвилинного відео або з кількох сторінок в день про нову спеціальність. І не бійтеся пробувати, тільки тоді можна дізнатися, чи це твоє”. Тепер його друг Senior DevOps інженер у львівському офісі. Після 1,5 року на посаді сисдаміна Андрій також вирішив рости далі – до TechOps спеціаліста. Для початку записався на курси по Bash Linux, однак, як виявилося, теорія це лише половина справи. Усі чули про світчерів — тих, хто з низки причин не хоче чи не може продовжувати займатися тим, чому навчений або чим займався раніше.

Дізнаюсь в команди, чи все, що хоче клієнт, можливо зробити. Якщо ні, то ми разом шукаємо компроміс. У якийсь момент мій менеджер більше розповів мені про можливості в компанії, сфери, в яких я можу розвиватись.

Потрібно Найняти Фрілансера Для Роботи?

На тих, хто успішно завершить програму, чекав повноцінний офер уже на Middle позицію з можливістю обрати DevOps проєкт для себе. Будьте собою, прислухайтеся до себе, до того що вам ближче. І навчайтесь, завжди навчайтеся. А я вам бажаю цікавих завдань, добрих людей навколо та щастя. Знайомтесь з Настею Бондаренко — Head of Content в EdTech компанії Headway. Наш основний продукт — однойменний застосунок, який допомагає людям у світі розвиватися через лаконічний контент.

«Увійти в айті» — мем, широко відомий на просторах інтернету. І QA є однією з легких точок входу. Сучасний світ стає все більш динамічним. https://wizardsdev.com/ Створюються нові технології, йдуть у минуле ті, що віджили своє. Світ змінюється, змінюються підходи, методології та… люди.

Вакансій В Категорії Other Віддалено

Про проєкт Ми, Ajax Systems, створюємо системи безпеки та smart home пристрої. Хочемо, щоб кожен будинок став безпечним і надійним, а сигналізації — технологічними, стильними та простими у використанні. Віримо в інтернет речей і розумну безпеку, як його основу.

Тоді мене зацікавили бізнес-аналіз та UI/UX. Не знаю, в який момент я вирішила, що це буде саме бізнес-аналіз. Думаю, мене просто цікавить все, що має в собі слово аналіз (паралельно я ще вчусь на психотерапевта і вивчаю психоаналіз). “Час від часу я задавала собі питання, що далі. Я розумію, що стелі немає в жодній професії, але почала думати про делівері координаторство.

Якщо є амбіції та бажання, то спеціаліст завжди знайде можливість зробити своє життя та роботу кращими”. Вже за 4 місяці після старту буткемпу Павло почав працювати на Automotive проєкті, а зараз перейшов Middle-позицію. Інший учасник програми – Олег до потрапляння на Junior DevOps Boot Camp вже 4 роки працював в Intellias. Тепер після завершення буткемпу він готується складати AWS сертифікацію і працювати на Automotive проєкті вже як Middle DevOps інженер. Зараз в мої обов’язки входить пошук того, що ж саме потрібно продукту. Для цього я спілкуюсь з клієнтами, описую вимоги до функціоналу.

Middle React Native Engineer

AWS Павло вивчав ще в університеті, тож вирішив податися на наш DevOps Boot Camp. Зараз Наталя координаторка на одному з проєктів. Проєктні та процесні мітинги на боці замовника. Її головне завдання – зробити все, щоб спеціалісти відчували себе командою і проєкту, і Intellias. Починала з асистентки, потім лідила невеличку команду, яка наймала людей на стратегічні пресейл проєкти.

Процес переходу був нелегким, але команда дуже допомагала. Я шукала тренерів для наших внутрішніх освітніх програм та відповідала за проведення цих подій. У Training & Development я працювала близько двох років. Мені дуже пощастило з командою, з теплом згадую наші тімбілдінги та чаювання.

Ми впевнені, що вони ще довго будуть актуальними для Наталі, адже в її кар’єрних амбіціях бажання дорости до делівері менеджерки. Нетворкінг, вміння комунікувати, мультизадачність, стресостійкість та розуміння, з якого боку підійти до людини. Це головні навички, на думку Наталі, які вона здобула в рекрутменті та вдало використовує й на новій посаді.

І тоді вони починають дивитись на ті напрямки, де життя б'є ключем, де можна отримувати гідні умови праці, оплату, знання. Leadsdoit - успішна performance marketing команда з України. Ми займаємося affiliate-monetized проектами для зарубіжних та внутрішніх ринків. Створюємо власні мобільні додаатки та проекти, спрямовані на весь світ.Ми зробили неймовірне - топові умови, інфраструктуру та ... Павло раніше працював Python-розробником. Це його улюблена мова програмування, тож він вирішив – обиратиме для себе напрямки, де Python стане в нагоді.

Синьйор — на нього можна покластися. Але для цього він має бути справді синьйором з мислення, а не по бейджу в компанії. “Було дуже нелегко поєднувати роботу в компанії та менторство.

Middle Node Js Engineer

Важливо, що ви готові розвивати себе, любите робити світ краще і вам небайдуже, як почуватимуться користувачі вашого продукту. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. У подальшому Андрій планує стати DevOps спеціалістом.

Після трьох років роботи Андрія підвищили до керівника техпідтримки компанії, в якій він на той час працював. Там він пропрацював ще 4 роки, а потім переїхав до Києва. У нашу команду Андрій потрапив завдяки колишньому співробітнику, який потім став DevOps спеціалістом в Intellias. Він порекомендував Андрія на посаду сисадміна. “До позиції TechOps неможливо повністю бути готовим. Тут залежить, наскільки ти комунікабельний, наскільки легко засвоюєш інформацію”.

Це дуже виснажує, але зараз я відчуваю насолоду від того, що ми випустили в світ дуже підготовлених людей і самі вивчили чимало. Я відчуваю, як виріс я на цій програмі, бо здобував досвід від інших менторів і навіть від студентів. На таких кемпах ростуть і ті, хто вчиться, і ті, хто вчить”, — ділиться враженнями один з менторів, Роман, Principal DevOps Engineer.

Ось тоді в мене й сформувалася думка, що хочу бачити весь проект. Хочу знати та бачити, як він розвивається, чому і для чого. Мені був потрібен helicopter view.

Отримуючи знання, зарплатню набагато легше розвивати! Не соромтеся прямо на співбесіді уточнювати, чи у вас буде ментор, хто він, який його досвід. Починайте тестувати компанію вашої мрії ще зі співбесіди. На співбесіді не тільки вас співбесідують, а й ви співбесідуєте компанію. Знаєте, у чому різниця між Junior та Middle? Перша пара, скоріше, у технічних навичках.

Вакансій В Категорії Other За Запитом «python

Будь ласка, зареєструйтесь або увійдіть в систему для перегляду деталей. AlphaNovel це новий мобільний продукт в екосистемі SocialTech. Наша мета — побудувати глобальну платформу для читачів та письменників, де вони можуть розміщувати та читати унікальний контент.

Поєднувати було доволі складно, але тепер я знаю – можливо все. Я запитала себе, які сфери мене цікавлять і визначилась – освіта і організація івентів. Тому позиція тренінг координаторки в Intellias була ідеальним варіантом на той час. «Я б усім без винятку радив подаватися на буткемпи. Більшість подібних програм готують зі стажера до джуна, і все. А тут за пів року фактично беруть за руку і тренують до рівня Middle.

Робота Director Of Engineering Харків

Згодом очолила також рекрутингову команду Intellias у Львові. Так минули 8 з половиною років рекрутингової кар’єри Наталі. Для початку варто бути спеціалістом широкого профілю. А це означає, треба мати уявлення про тестування веб та мобільних додатків , клієнтських додатків та серверної частини , баз даних .

Чи означає, що якщо не зміг стати програмістом, йди в QA? Спеціалісти Intellias провели більше сотні розмов з кандидатами. Зрештою, відібрали сімох учасників Junior DevOps Boot Camp. Усе звісно ж починалося з резюме, наступний етап – співбесіда на перевірку компетенцій.

А менеджеру — дати чітку структурну картинку того, що відбувається. Публікації охоплюють понад 3 мільйони користувачів щомісяця. Основна увага була на хмарній платформі AWS. За підсумками програми учасники також мають отримати AWS сертифікації . Собі в минулому і всім, хто хоче змінити професію, раджу не відкладати зміни в довгий ящик.

Команда Junior інженерів пів року працювала над проєктом в “пісочниці”. Шість місяців програми ментори поділили на спринти – по два тижні кожен. На кожному вакансія TechOps Lead (L3) спринті з учасниками працювали наставники. Кожен робочий ранок починався з командної зустрічі, на якій усі ділилися своїми успіхами та складнощами.

У спеціаліста є два загальні напрями розвитку. Individual contributor — досвічений технічний фахівець. Manager — той, хто організовуватиме людей, працюватиме на процесному рівні. Куди інвестувати ваш час, увагу, кошти? До кінця піврічну програму пройшли шестеро інженерів, з них п’ятеро вирішили залишитися в Intellias і обрали для себе проєкти в компанії.